hpp-TRADEBRIDGE

PASKALIZACJA

HPP TradeBridge

Firma HPP TradeBridge powstała, aby umożliwić polskiemu rynkowi korzystanie z możliwości, jakie daje technologia HPP. 

Jesteśmy jedyną polską firmą, która oferuje kompleksowe wsparcie w całym procesie tworzenia produktu utrwalanego technologią HPP. Posiadamy nie tylko odpowiednie maszyny, ale też wiedzę, z której korzystają nasi klienci. 

Współpraca z nami oznacza możliwość korzystania z wieloletniego doświadczenia specjalistów z zakresu technologii żywności oraz produkcji opakowań – zarówno w kraju, jak i za granicą!

Pomagamy naszym klientom w doborze odpowiednich opakowań, przystosowanych do procesu HPP. 

Dzięki naszej lokalizacji mieszczącej się praktycznie w centrum Polski,  możemy zaoferować kontakt z dostawcami wysokiej jakości owoców oraz warzyw, jak i producentów, którzy stworzą produkt wg określonej receptury. 

Kompleksową usługę paskalizacji produktów wykonamy na najnowocześniejszym sprzęcie wiodącego producenta maszyn wykorzystujących technologie ciśnieniowe. Do dyspozycji posiadamy 6 niezależnych chłodni, gdzie możemy przechowywać produkty przed i po procesie paskalizacji. 

Idea HPP TradeBridge zrodziła się z połączenia wieloletniego doświadczenia producenta surówek i soków firmy Multismak sp. z o.o. oraz doświadczenia biznesowego założycieli firmy doradczej TradeBridge sp. z o.o. 

Hiperbaric 300

HPP TradeBridge posiada maszynę, uznaną i wykorzystywaną na całym świecie tj. Hiperbaric 300.

Pozwala ona na paskalizację 1 tony produktów oraz 1000 litrów płynów w ciągu zaledwie jednej godziny.

Hiperbaric 300 to najszybsza i najbardziej wydajna maszyna do paskalizacji na świecie! Od teraz do Państwa dyspozycji.

PASKALIZACJA

HPP-TRADEBRIDGE

Nasz doświadczony zespół jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie rozwoju produktu:

Podstawową kompetencją HPP TradeBridge jest prowadzenie klientów przez proces paskalizacji od początku do końca. Od fazy pomysłu produktu, poprzez formułowanie, testowanie i komercjalizację. 6-letnie doświadczenie firmy HPP TradeBridge pozwala na indywidualne podejście do indywidualnych potrzeb produkcyjnych i HPP każdego produktu. Współpracujemy z każdym rodzajem producenta produktów, od weteranów przemysłu spożywczego po młodych przedsiębiorców, w celu stworzenia dostosowanych ram bezpieczeństwa żywności i ochrony wartości marki, unikalnych dla każdego produktu.

TECHNOLOGIA-HPP

HPP TradeBridge

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy Państwa do współpracy w procesie od pozyskania surowców, przez produkcję i dobór opakowań, paskalizację, magazynowanie, aż po dostarczenie w wybrane miejsce przeznaczenia i doradztwo w zakresie wprowadzenia produktu na rynki zagraniczne.