PASKALIZACJA

Współpraca HPP TradeBridge z Klientem

Paskalizacja inaczej technologia HPP to nietermiczna metoda przetwarzania żywności, która pozwala, aby produkty wydłużyły okres trwałości przy jednoczesnym zachowaniu składników odżywczych i świeżego smaku oraz intensywności kolorów.

Paskalizacja jest metodą, która umożliwia zachowanie prozdrowotnych właściwości w produktach. Specyfika paskalizacji wynika z faktu, iż działanie wysokim ciśnieniem na produkt wywołuje zmiany tylko w związkach o dużej masie cząsteczkowej. Związki o mniejszej masie, takie jak witaminy, naturalne barwniki, związki smakowo-zapachowe, czy aminokwasy pozostają w formie nienaruszonej.

PASKALIZACJA

Tworzymy Twój produkt
razem z Tobą

Pomagamy od fazy koncepcji do finalnego produktu. Razem stworzymy nie tylko sam produkt, ale też dobierzemy do niego odpowiednie opakowanie tak, by sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających kontrahentów – sieci handlowych i dystrybutorów żywności oraz konsumentów.

graf-pion299x533px-01-1
paskalizacja
graf-pion299x533px-02-1

PASKALIZACJA

Oferujemy
kompleksową obsługę

Zajmiemy się całym procesem –  odbierzemy produkt z miejsca produkcji, przetransportujemy do Centrum Usług, poddamy utrwalaniu ciśnieniowemu (paskalizacji), przekażemy próbki do certyfikowanego laboratorium, a także  dowieziemy produkt transportem chłodniczym do Twojego magazynu bądź wskazanego miejsca dostawy.

PASKALIZACJA

Zakład paskalizacji w idealnej lokalizacji

Nasz zakład zlokalizowany jest w samym sercu polskiego sadownictwa, dzięki czemu znajdziesz w naszym regionie doskonałą i pełną bazę surowcową oraz chętnych do współpracy producentów. Całą resztę bez problemu dowieziesz dzięki dogodnemu dojazdowi drogami szybkiego ruchu oraz autostradą.

HPP-tradebridge
HPP-TRADEBRIDGE

PASKALIZACJA

Przetestuj usługę na swoich produktach
podczas sesji demo

Przekonaj się o ile więcej możesz zaoferować swoim klientom dzięki paskalizacji. Zobacz, jak współpraca z nami może rozwinąć Twój biznes! Zarezerwuj termin sesji testowej własnych produktów. 

graf-pion299x533px-01-1
paskalizacja